روش های ارسال

  • – پست پیشتاز (برای سراسر کشور)
  • – تیپاکس و چاپار (برای شهرهای تحت پوشش تیپاکس)
  • – باربری (برای شهرهای تحت پوشش باربری مناسب برای اجناس سنگین)

مان ثبت این سفارشات از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه و روز پنج شنبه ساعت 9 تا 12 است. اما سفارش هایی که روز پنج شنبه و جمعه ثبت شوند در روز شنبه ارسال میگردند. همچنین ارسال سفارش های ثبت شده در روزهای تعطیل در اولین روز کاری پس از تعطیلات انجام می پذیرد.

بسیاری از کالاها به مانند ریموت، فلاشر و … کوچکند و ارزش ریالی کمی دارند. برخی از خریداران نیز عجله ای بابت دریافت محصولشان ندارند. از این سو  مقرون به صرفه ترین حامل را یافته تا مصرف کننده هزینه ی ثابت و کمی بابت دریافت کالایش بپردازد.

ارسال با باربری (سراسر ایران)

باربری ها حامل هایی مطمئن هستند که در اکثر شهرهای ایران شعبه هایی دارند. ما این حامل را برای اجناس سنگین پیشنهاد می کنیم. اما حداقل اندازه جنسی که باربری ها می پذیرند ابعاد 30x30x20 می باشد. سفارش هایی که تا ساعت 15 شنبه تا چهارشنبه ثبت گردند، همان روز به باربری تحویل می شوند( منوط بر این که آن جنس جزو کالا های ارسال سریع باشد) و سفارش های ثبت شده تا ساعت 11 روز پنج شنبه نیز در همان روز تحویل باربری می گردند.

هزینه ارسال باربری شامل دو بخش هزینه ارسال درون شهری و بین شهری می شود که این هزینه با توجه به مقصد متفاوت است. این هزینه پس کرایه شده و در مقصد از خریدار دریافت می گردد.

تیپاکس (برای سراسر کشور)

تیپاکس و چاپار دو سرویس حمل سریع در کشور است که در ۵۵۰ شهر ایران دارای نمایندگی بوده و با توجه به ارسال مستقیم به اکثر این شهرها روشی سریع جهت ارسال مرسوله به حساب می‌آید. در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت 14 ( پنج شنبه ها تا ساعت ۰۹:۰۰) سفارش خود را نهایی کنید، سفارش شما همان روز تحویل تیپاکس یا چاپار خواهد شد.

کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش در حساب کاربری شما درج می‌شود. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری تیپاکس می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری تیپاکس و سامانه رهگیری چاپار پیگیری نمایید.

موارد قابل توجه:

قبل انتخاب تیپاکس یا چاپار مطمئن شوید که شهر شما در فهرست شهرهای تحت پوشش این دو سرویس هستند.

شهرهای تحت پوشش تیپاکس,شهرهای تحت پوشش چاپار هزینه ارسال با تیپاکس و چاپار به روش پس کرایه است که با توجه به مسافت متغیر می باشد.

ارسال توسط پست پیشتاز (برای سراسر کشور)

سفارش های ثبت شده به روش پستی در روز کاری بعد تحویل مرکز پست خواهد شد. همچنین در هنگام ثبت سفارش می‌توانید زمان و ساعتی که سفارش شما تحویل شرکت پست می‌شود را مشاهده فرمایید.

کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش در حساب کاربری شما درج می‌شود. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری پست پیشتاز می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

چگونگی پیگیری مرسولات

پس از ثبت سفارش مراحل مربوط به تکمیل و ارسال سفارش به صورت پیامکی ارسال و در حساب کاربری مشتری قابل مشاهده است. پس از تحویل جنس به حامل پیامک مربوط به نوع حامل و شماره پیگیری برای مشتری ارسال میگردد که پس از آن مشتری می تواند به سامانه پیگیری حامل ها وارد و پس از وارد کردن شماره پیگیره محل دقیق مرسوله خود را مشاهده کند.