بانک

بانک مرکزی

بانک مرکزی مزکز اجرایی یک بانک است که وظیفه مدیریت تمام شعب را دارد. به تمام دوربین‎های شعب دسترسی دارد و از NVRهای شعب بک‎آپ می‎گیرد. انتقال ویدئوهای ضبط شده اساسا از طریق اینترنت صورت می‎گیرد و این خود مصرف اینترنت را در مراکز بالا می‎برد. پس مدیریت یکپارچه و مقرون به صرفه از طریق اینترنت برای مراکز بانک‎ها چالش بر انگیز است.

سیستم مقرون به صرفه

Ultra 265 + Sub Stream

ملل دوربین راهکار Ultra 265 + Sub Stream را پیشنهاد می‎دهد. با تصاویر زنده و مدیریت آن از راه دور می‎توان 62.5% از هزینه اینرنت را کاهش داد.

TCO IP Storage پایین

 IP Storage ملل دوربین از ساختار ویژه‎ای استفاده می‎کند که قابلیت پنل جلویی Hot-swap و 48-bay 4U را داراست. همچنین فن با سرعت قابل کنترل هوشمند در ذخیره انرژی موثر است.

نرم افزار مدیریت تصویر(VMS)

دیسک یدکی 1+1 VMS

اگر در VMS اصلی اختلالی ایجاد شود، VMS کمکی سریعا وارد عمل می‎شود. پس از رفع خرابی نیز VMS اصلی تمام سرویس‎ها و اطلاعات را به آن بازمی‎گردند.

عملکرد حداکثری سیستم دوربین مداربسته (CCTV)

نرم افزار مدیریت تصویر ملل دوربین بستری آسان برای استفاده مشتریان خود فراهم کرده است. تماشا یا بازبینی زنده ویدئوها، مدیریت تلویزیون نمایش، و مدیریت نقش کاربران تماما در نرم افزار مدیریت تصویر در دسترس است.

نرم افزار کاربرپسند

نرم افزار مدیریت تصویر ملل دوربین بستری را برای مدیریت آسان دوربین مداربسته است. واسط قابل تغییر و دارای امکانات زیادی را فراهم کرده است. این نرم افزار به ماموران امنیتی در شناسایی هشدار‎ها کمک می‎کند.

نقشه الکترونیکی

نرم افزار مدیریت تصویر هشدارها را روی نقشه الکترونیکی نشان می‎دهد و پخش زنده را فعال می‎کند. این قابلیت به ماموران امنیتی این امکان را می‎دهد تا سریع‎تر وارد عمل شوند.

نرم افزار کنترل از راه دور

ماموران امنیتی می‎توانند پخش زنده تصاویر را ببیند، بازنگری کنند و اعلان هشدار را در هر زمان و هرجا از طریق APP EZView ملل دوربین دریافت کنند.