مراکز درمانی

اتاق کنترل

ماموران امنیتی در اتاق کنترل به سرورهای ویدئوهای نظارتی و دستگاه‎های IP storage دسترسی دارند و تصاویر را تحت نظر دارند و بازنگری می‎کنند.

سیستم TCO پایین

شبکه نسل آینده

تحویل و ارسال اطلاعات در مراحل مجزا انجام می‎گیرند. سرور مدیریت تصاویر تنها ارسال اطلاعات را کنترل می‎کند. و اختلال در این سرور هیچ مشکلی در ذخیره‎سازی تصاویر و همچنین تصاویر زنده ایجاد نمی‎کند.

Traditional Architecture        NGN Architecture

پیش‎تر در ساختار تحت شبکه، اگر سرور دچار اختلال می‎شد، تصاویر در حال ضبط نیز از بین می‎رفتند. اما دوربین تحت شبکه ملل دوربین این مشکل را ندارند و محموله اطلاعات را مستقیما و براساس پروتکول ذخیره‎سازی استاندارد iSCSI  به IP SAN می‎رساند. درواقع مقرون به صرفه تر است؛ زیرا سرور رسانه و سرور ضبطی  در شبکه نسل آینده وجود ندارد.

دیسک یدکی 1+1 VMS

اگر در VMS اصلی اختلالی ایجاد شود، VMS کمکی سریعا وارد عمل می‎شود. پس از رفع خرابی نیز VMS اصلی تمام سرویس‎ها و اطلاعات را به آن بازمی‎گردند.

IP Storage معتبر

طراحی ‎های سخت افزار حامل رده کارآمد هستند و توانایی بالایی در عملکرد دائمی دارند.

Fully Redundant Modular Design

Anti-Dust & Sulfide Alarm Design

Anti-Vibration HDD Module

تکنولوژی ANR

دوربین ‎های ملل دوربین حتی در زمان قطعی اینترنت نیز به صورت پیش فرض ویدئوها را در کارت SD ذخیره می‎کنند. با اتصال اینترنت نیز این ویدئوها به سرور ذخیره‎سازی بازمی‎گردند.

IP Storage N+1

IP SAN ملل دوربین سیستم پشتیبان‎گیری داغ (hot backup) دارند. با ایجاد اختلال در IP SAN  اصلی، IP SAN کمکی به طور خودکار فعال می‎شود.

طراحی مقرون به صرفه

IP Storage ملل دوربین از ساختار ویژه‎ای استفاده می‎کند و سیستم پنل جلویی Hot-swap و 60-bay 4U دارد. به کمک این دوربین‎های ملل دوربین بیش از 60% از رک اسپیس ذخیره می‎شود. مصرف برق را نیز به طور چشمگیری کاهش می‎دهد.

Traditional System        UNV system

نرم افزار مدیریت تصویر(VMS)

عملکرد حداکثری سیستم دوربین مداربسته (CCTV)

نرم افزار مدیریت تصویر ملل دوربین بستری آسان برای استفاده مشتریان خود فراهم کرده است. تماشا یا بازبینی زنده ویدئوها، مدیریت تلویزیون نمایش، و مدیریت نقش کاربران تماما در نرم افزار مدیریت تصویر در دسترس است.

نرم افزار کنترل از راه دور

ماموران امنیتی می‎توانند پخش زنده تصاویر را ببیند، بازنگری کنند و اعلان هشدار را در هر زمان و هرجا از طریق APP EZView ملل دوربین دریافت کنند.

گشت ویدئویی

ماموران امنیتی می‎توانند به کمک تعدادی دوبین مداربسته در دانشگاه گشت‎زنی کنند. با زدن دکمه کلیک ماموران دوربین به دوربین تصاویر زنده را مشاهده می‎کنند.

واترمارک کردن اطلاعات

با واترمارک کردن ویدئوهای ضبط شده، اطلاعات از استفاده غیرقانونی در امان می‎مانند. 

مکان ‎یابی فوری

تلویزیون دیواری LED

تلویزیون‎های دیواری‎ LED با اندازه‎های مختلف تصاویر وسیعی را نشان می‎دهند. تلویزیون‎های دیواری ملل دوربین با بالاترین کیفیت طراحی شده‎اند. به صرفه هستند و جای کمی را اشغال می‎کنند.

نرم افزار کاربر پسند

نرم افزار مدیریت تصویر ملل دوربین بستری را برای مدیریت آسان دوربین مداربسته است. واسط قابل تغییر و دارای امکانات زیادی را فراهم کرده است. این نرم افزار به ماموران امنیتی در شناسایی هشدار‎ها کمک می‎کند.

بازنگری فوری

بر روی نرم افزار کلیدی با عنوان «کلید بازنگری» وجود دارد که با فشار بر روی آن ویدئو مورد نظر فورا پخش می‎شود. ماموران امنیتی تنها با یک کلید می‎تواند ویدئو را تا 5 دقیقه قبل به عقب برگردانند

جهت یابی ویدئویی

اگر جهت‎یابی ویدئویی فعال باشد، هنگامی که یک سوژه در دیدرس دوربین‎ها قرار گیرد، پنجره‎های متعدد در یک صفحه باز می‎شوند. با کلیک بر روی یکی از دوربین‎های موجود در نقشه الکترونیکی (E-map) تصویر زنده از آن دوربین و دوربین‎های دیگر اطراف آن پخش می‎شوند تا مکان حرکت سوژه را جهت‎یابی کنند.

تصاویر متعدد در یک بازه زمانی

ویدئو در بازه زمانی مشخص به تصاویر متعدد تبدیل می‎شود تا پیدا کردن فوری سوژه برای ماموران امنیتی کمک کند. 

نقشه الکترونیکی

نرم افزار مدیریت تصویر هشدارها را روی نقشه الکترونیکی نشان می‎دهد و پخش زنده را فعال می‎کند. این قابلیت به ماموران امنیتی این امکان را می‎دهد تا سریع‎تر وارد عمل شوند.

پلتفرم امنیتی جامع

ملل دوربین علاوه بر نرم افزار مدیریت تصویر، پلتفرم امنیتی جامع را نیز به مشتریان خود ارائه می‎دهد که قادر است با دیگر سیستم‎های فرعی مانند سیستم کنترل دسترسی و سیستم هشدارارتباط برقرار کند. پلتفرم مدیریت ملل دوربین همچنین واسطی برای سیستم‎های دیگر ارائه می‎دهد تا تماشای زنده، ضبط و دیگر عملیات‎ها را از طریق SDK انجام دهد.