خانگی و آپارتمان

مرکز مدیریت

مرکز مدیریت مکان اصلی برای نگهبانان امنیتی و مدیران ساختمان است تا نمای زنده و پخش را از طریق Video Wall، ایستگاه کاری رایانه شخصی و سایر دستگاه های نمایش بررسی کنند. همچنین مکانی برای بررسی آلارم ها و هماهنگ کردن پاسخ از طریق پلتفرم های مختلف مانند EZVMS CS Client است.

پایداری سیستم و ایمنی داده ها

دستگاه‌های UNV با عملکردهای مختلف در دسترس طراحی شده‌اند تا از نظارت و ضبط مداوم اطمینان حاصل کنند، و همچنین از از دست رفتن داده‌ها در برابر خطاهای پیش‌بینی‌نشده دستگاه‌ها جلوگیری می‌کنند و از حریم خصوصی مشتریان محافظت می‌کنند.

1. ثبات سیستم

در طول دوره بازیابی خودکار شبکه (ANR). دوربین های UNV می توانند به طور خودکار فیلم های ضبط شده را در کارت SD دوربین ذخیره کنند. پس از بازیابی شبکه، به طور خودکار فیلم های ضبط شده را به سرور ذخیره سازی بازگرداند. مدیران ساختمان هیچ فیلم ضبط شده مهمی را از دست نمی دهند، حتی شبکه به طور موقت از کار می افتد.

حالت‌های چندگانه RAID (آرایه‌های اضافی دیسک‌های مستقل) (RAID 0/1/5/6/10/50/60) در NVR‌های UNV و سرورهای ذخیره‌سازی برای قابلیت اطمینان بهتر داده‌ها و ایمنی بالاتر داده‌ها تعبیه شده‌اند.
برخی از UNV NVR ها و UNV Unicorn با منبع تغذیه مازاد مستقر می شوند تا از سرویس های مداوم در هنگام خرابی منبع تغذیه اطمینان حاصل کنند.
NVR های UNV با قابلیت پشتیبان گیری داغ N+1 مستقر شده اند. در همین سیستم شبکه، اگر هر NVR فعالی از سرویس خارج شود، Standby NVR به طور خودکار کنترل را در اختیار خواهد گرفت.

UNV Unicorn را می توان با قابلیت Hot Spare مستقر کرد. اگر Master Unicorn از کار بیفتد، Unicorn آماده به کار فورا سرویس را بر عهده خواهد گرفت. همه سرویس ها و داده ها پس از بازیابی به Master Unicorn باز می گردند.

UNV Unicorn را می توان با قابلیت Hot Spare مستقر کرد. اگر Master Unicorn از کار بیفتد، Unicorn آماده به کار فورا سرویس را بر عهده خواهد گرفت. همه سرویس ها و داده ها پس از بازیابی به Master Unicorn باز می گردند.

2. Data Safety

برای برآوردن اولویت‌ها و نیازهای ذخیره‌سازی مختلف، گزینه‌های حالت ذخیره‌سازی انعطاف‌پذیر مانند ذخیره‌سازی محلی و ذخیره‌سازی متمرکز وجود دارد. و گزینه‌های حالت ذخیره‌سازی را می‌توان بر اساس نگرانی‌های مختلف اولویت‌ها، مانند قابلیت اطمینان، مقرون به صرفه بودن یا افزونگی بهتر پشتیبان‌گیری ضبط ویدیویی مهم انتخاب کرد.

UNV Unicorn با قابلیت های انتقال بالا طراحی شده است که چندین کاربر را قادر می سازد تا نمای زنده یا پخش یک دوربین را تنها از طریق یک کانال ویدئویی انتقال پهنای باند بررسی کنند.

کاربران ادمین می توانند از طریق مجوز مدیر به سطوح مختلف اختیار تقسیم شوند. علاوه بر این، کاربران ادمین نیز می توانند از کاربران سطح پایین خارج شوند تا در صورت نیاز منابع را ذخیره کنند. علاوه بر این، کاربران ادمین می توانستند کاربران را قفل کنند یا تاریخ معتبر و زمان معتبر روزانه تک کاربر را از طریق عملیات از راه دور تعیین کنند.

ویدئوهای ضبط شده را می توان با محتوای سفارشی واترمارک کرد تا از ویرایش غیرمجاز فیلم های ضبط شده جلوگیری شود.

پلت فرم مدیریت EZVMS/EZVMS

UNV Unicorn یک پلتفرم نظارتی یکپارچه هوشمند با قابلیت های مدیریت قوی ویدئو، رمزگشایی، ذخیره سازی و انتقال است.

  1. UNV Unicorn می تواند صدها NVR را با هزاران کانال دوربین IP مدیریت کند.
  2. UNV Unicorn از حالت‌های Master & Slave پشتیبانی می‌کند که دارای قابلیت ذخیره‌سازی و انتقال داده دوگانه هستند و کاربران می‌توانند به راحتی دستگاه Slave Unicorn را از طریق دستگاه Master Unicorn کنترل کنند.
  3. UNV Unicorn می تواند عملکرد Video Wall را بدون رمزگشاهای اضافی پیکربندی کند.

EZVMS یک پلتفرم مدیریت قابل اعتماد و با استفاده آسان است که برای UNV Unicorn طراحی شده است. رابط انعطاف پذیر و غنی از ویژگی های آن به نگهبانان امنیتی و مدیران ساختمان کمک می کند تا آلارم ها را تأیید کنند و پاسخ را کارآمدتر و آسان تر هماهنگ کنند.

EZVMS از برچسب های ویدئویی برای علامت گذاری ضبط های ویدئویی مهم پشتیبانی می کند تا بتوان آنها را به راحتی جستجو کرد و به درستی دسته بندی کرد.
EZVMS از حفاظت بازنویسی پشتیبانی می کند تا از ضبط های ویدیویی مهم در برابر حذف یا بازنویسی تصادفی محافظت کند.

EZVMS از هشدارهای چشمک زن بر روی نقشه های الکترونیکی پشتیبانی می کند و نمای زنده را روی یک دیوار ویدیویی پیوند می دهد. نگهبانان امنیتی را قادر می‌سازد تا مکان هشدار را سریع‌تر پیدا کنند، که به طور قابل توجهی زمان پاسخگویی آنها را کوتاه می‌کند.

یکپارچه شده با EZAgent، EZVMS با کنترل دسترسی شخص ثالث سازگار است.
در حال حاضر EZAgent از تولیدکنندگان اصلی که محصولات هشدار دهنده مانند Honeywell، Bosch، Paradox، Hikvision و غیره را تولید می کنند، پشتیبانی می کند و از تولید کنندگان کنترل کننده دسترسی مانند Tyco، Peake، Das، Newabel و غیره پشتیبانی می کند.
*توجه: برای اطلاعات دقیق تر از تولید کنندگان کنترل دسترسی شخص ثالث که توسط EZAgent پشتیبانی می شوند، لطفاً با فروشنده محلی یا تیم پشتیبانی فنی Uniview تماس بگیرید.

این سیستم مدیریت هوشمند All-in-One شامل سیستم‌های فرعی مانند هشدارهای مرتبط، نقشه الکترونیکی، سیستم تور نگهبانی، صدا و پخش دو طرفه، نظارت بر وضعیت دستگاه، آمار سرور، گزارش‌های جستجو، مدیریت خودرو و دسترسی شخص ثالث است. کنترل و غیره