مکان های باز

مرکز مدیریت

مرکز کنترل منطقه کلیدی برای کل سیستم دوربین مدار بسته است. نگهبانان امنیتی نمای زنده، پخش و گشت ویدیویی را از طریق مانیتور یا دیوار تلویزیون در مرکز کنترل بررسی می کنند. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل هوشمند ویدئویی، مدیریت هشدار و یکپارچه سازی سیستم شخص ثالث بر اساس VMS قابل تحقق است.

سیستم قابل اعتماد و کم TCO

ضبط دوگانه

ثبت منطقه عملیات برای راه حل نظارت تصویری شهرک صنعتی بسیار مهم است. سیستم UNV از فناوری ضبط دوگانه پشتیبانی می کند. ویدئو را می توان در دستگاه ذخیره سازی NVR و IP ضبط کرد تا از دست نرود.

معماری NGN

جریان رسانه و سیگنالینگ به طور جداگانه پردازش می شوند. سرور مدیریت ویدیو فقط سیگنالینگ را مدیریت می کند. خرابی سرور روی ذخیره‌سازی ویدیو و نمای زنده تأثیری نخواهد داشت.

Traditional Architecture        NGN Architecture

در معماری سنتی، هنگام ضبط خرابی سرور، ضبط ویدیو از بین می رود. این مشکل در معماری NGN UNV برطرف شده است، جایی که دوربین شبکه جریان را مستقیماً بر اساس پروتکل ذخیره سازی استاندارد iSCSI به IP SAN ارسال می کند. این به طور قابل توجهی سرمایه گذاری را کاهش می دهد زیرا هیچ سرور رسانه و سرور ضبط در معماری NGN وجود ندارد.

دیسک یدکی 1+1 VMS

اگر در VMS اصلی اختلالی ایجاد شود، VMS کمکی سریعا وارد عمل می‎شود. پس از رفع خرابی نیز VMS اصلی تمام سرویس‎ها و اطلاعات را به آن بازمی‎گردند.

IP Storage معتبر

طراحی‎های سخت افزار حامل رده کارآمد هستند و توانایی بالایی در عملکرد دائمی دارند.

Fully Redundant Modular Design

Anti-Dust & Sulfide Alarm Design

Anti-Vibration HDD Module

تکنولوژی ANR

دوربین‎های ملل دوربین حتی در زمان قطعی اینترنت نیز به صورت پیش فرض ویدئوها را در کارت SD ذخیره می‎کنند. با اتصال اینترنت نیز این ویدئوها به سرور ذخیره‎سازی بازمی‎گردند.

IP Storage N+1

IP SAN ملل دوربین سیستم پشتیبان‎گیری داغ (hot backup) دارند. با ایجاد اختلال در IP SAN  اصلی، IP SAN کمکی به طور خودکار فعال می‎شود.

طراحی مقرون به صرفه

IP Storage ملل دوربین از ساختار ویژه‎ای استفاده می‎کند و سیستم پنل جلویی Hot-swap و 60-bay 4U دارد. به کمک این دوربین‎های ملل دوربین بیش از 60% از رک اسپیس ذخیره می‎شود. مصرف برق را نیز به طور چشمگیری کاهش می‎دهد.

Traditional System        UNV system

نرم افزار مدیریت تصویر(VMS)

عملکرد حداکثری سیستم دوربین مداربسته (CCTV)

نرم افزار مدیریت تصویر ملل دوربین بستری آسان برای استفاده مشتریان خود فراهم کرده است. تماشا یا بازبینی زنده ویدئوها، مدیریت تلویزیون نمایش، و مدیریت نقش کاربران تماما در نرم افزار مدیریت تصویر در دسترس است.

نرم افزار کنترل از راه دور

ماموران امنیتی می‎توانند پخش زنده تصاویر را ببیند، بازنگری کنند و اعلان هشدار را در هر زمان و هرجا از طریق APP EZView ملل دوربین دریافت کنند.

گشت ویدئویی

ماموران امنیتی می‎توانند به کمک تعدادی دوبین مداربسته در دانشگاه گشت‎زنی کنند. با زدن دکمه کلیک ماموران دوربین به دوربین تصاویر زنده را مشاهده می‎کنند.

واترمارک کردن اطلاعات

با واترمارک کردن ویدئوهای ضبط شده، اطلاعات از استفاده غیرقانونی در امان می‎مانند. 

مکان ‎یابی فوری

تلویزیون دیواری LED

تلویزیون‎های دیواری‎ LED با اندازه‎های مختلف تصاویر وسیعی را نشان می‎دهند. تلویزیون‎های دیواری ملل دوربین با بالاترین کیفیت طراحی شده‎اند. به صرفه هستند و جای کمی را اشغال می‎کنند.

نرم افزار کاربر پسند

نرم افزار مدیریت تصویر ملل دوربین بستری را برای مدیریت آسان دوربین مداربسته است. واسط قابل تغییر و دارای امکانات زیادی را فراهم کرده است. این نرم افزار به ماموران امنیتی در شناسایی هشدار‎ها کمک می‎کند.

بازنگری فوری

بر روی نرم افزار کلیدی با عنوان «کلید بازنگری» وجود دارد که با فشار بر روی آن ویدئو مورد نظر فورا پخش می‎شود. ماموران امنیتی تنها با یک کلید می‎تواند ویدئو را تا 5 دقیقه قبل به عقب برگردانند

جهت یابی ویدئویی

اگر جهت‎یابی ویدئویی فعال باشد، هنگامی که یک سوژه در دیدرس دوربین‎ها قرار گیرد، پنجره‎های متعدد در یک صفحه باز می‎شوند. با کلیک بر روی یکی از دوربین‎های موجود در نقشه الکترونیکی (E-map) تصویر زنده از آن دوربین و دوربین‎های دیگر اطراف آن پخش می‎شوند تا مکان حرکت سوژه را جهت‎یابی کنند.

تصاویر متعدد در یک بازه زمانی

ویدئو در بازه زمانی مشخص به تصاویر متعدد تبدیل می‎شود تا پیدا کردن فوری سوژه برای ماموران امنیتی کمک کند. 

نقشه الکترونیکی

نرم افزار مدیریت تصویر هشدارها را روی نقشه الکترونیکی نشان می‎دهد و پخش زنده را فعال می‎کند. این قابلیت به ماموران امنیتی این امکان را می‎دهد تا سریع‎تر وارد عمل شوند.

پلتفرم امنیتی جامع

ملل دوربین علاوه بر نرم افزار مدیریت تصویر، پلتفرم امنیتی جامع را نیز به مشتریان خود ارائه می‎دهد که قادر است با دیگر سیستم‎های فرعی مانند سیستم کنترل دسترسی و سیستم هشدارارتباط برقرار کند. پلتفرم مدیریت ملل دوربین همچنین واسطی برای سیستم‎های دیگر ارائه می‎دهد تا تماشای زنده، ضبط و دیگر عملیات‎ها را از طریق SDK انجام دهد.